Logo Gmina Mogielnica

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5250
W sumie: 57405

News

News zdjęcie id 256

Wiosna Mogielnicka 2019 - Koncert Finałowy

29.05.2019

             

               

          25.05.2019 roku na terenie rekreacyjnym nad zalewem w Mogielnicy odbył się Koncert Finałowy "Wiosny Mogielnickiej 2019". Pierwszym wykonawcą, który zagrał tego dnia na scenie był zespół Defis. Formacja ta zaistniała na rynku muzyki Disco Polo, po udziale w 2 edycji telewizyjnego show Disco Star w POLO TV Pomimo wczesnej pory zespół porwał do zabawy mogielnicką publiczność. W kolejnej odsłonie na scenie pojawiła się grupa taneczna "Trzpioty”, która na co dzień ćwiczy w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mogielnicy. Publiczność z entuzjazmem przyglądała się układom przygotowanym przez młodych tancerzy z naszej gminy. Kolejną gwiazdą wieczoru był Mateusz Mijal - artysta ten zasłynął szerokiej publiczności   nagrywając piosenkę "winny" wspólnie z najsłynniejszym polskim raperem Liberem, która szybko zaskarbiła sobie wieku fanów i stała się hitem lata w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych i właśnie od tego czasu jego kariera rozwinęła się błyskawicznie. W Mogielnicy przyciągnął pod scenę szczególnie młodzież, która wspólnie z artystą śpiewała znane im utwory.

                W przerwie technicznej przed występem gwiazdy wieczoru, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury - Robert Lipiec, podziękował wszystkim za przybycie oraz za przyjemną atmosferę i wspólną zabawę w imieniu swoim jak i Burmistrza Gminy i Miasta Mogielnica Sławomira Chmielewskiego.

            Jak co roku dla uczestników imprezy organizator przygotował konkurs pt. „Wiedza o gminie”, do którego zgłosiło się sześć chętnych osób spośród publiczności. Pytania nie były trudne, niemniej jednak wymagały podstawowej wiedzy o gminie. Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu okazał się Krystian Murawski, który pokonał swoich rywali, oraz wygrał nagrodę główną w postaci radio-odtwarzacza MP3 samochodowego renomowanej firmy. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do udziału w konkursie za roku. Po chwili na mogielnickiej scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami - GoldenLife. W dorobku posiada osiem studyjnych płyt, nagrodę główną MTV Pop Song Festiwal w Bregenz - Austria 1993rok, koncerty u boku Radiohead, Joe Cockera, The Stranglers, Rammstein, Chumbawamba, udział w wielu festiwalach w Jarocinie, Sopocie, Opolu, itp..

Było to niewątpliwie ogromne wydarzenie muzyczne a przede wszystkim wielopokoleniowe, bo kto z nas nie kojarzy takich przebojów jak „Wszystko to, co mam”, „Dobra, dobra, dobra” czy „Oprócz Błękitnego Nieba”. Impreza tradycyjnie zakończyła się zabawą taneczną przy akompaniamencie miejscowego zespołu MAX, szczególne podziękowania dla Pana Adama Kępki, lidera zespołu.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i przyjemną atmosferę, która zagościła na naszej imprezie. Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym i sponsorom za pomoc w organizacji wydarzenia.

Relacja Video:

Galeria zdjęć

 

Burmistrz zaprasza

Sławomir Chmielewski

Urząd Gminy i Miasta
ul. Rynek 1
05-640 Mogielnica
tel. +48 (48) 663-51-49

tel. +48 (48) 663-52-63

gmina@mogielnica.pl
Przyjęcia interesantów:
pn. - pt. 7:30 - 15:30

Urząd Gminy i Miasta w Mogielnicy

ul. Rynek 1
05-640 Mogielnica
tel./fax: +48 (48) 66-35-149
e-mail: gmina@mogielnica.pl

 

Zegar

  • :
  • :

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zobacz również

newsletter

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.